Najlepszy nocleg w Korbielowie

FERO jest to obiekt znajdujący się w miejscowości Korbielów.  Od wielu lat świadczymy dla naszych gości, Państwa wysokiej jakości usługi o charakterze hotelarsko-rekreacyjnym.

Fero, to nie tylko nocleg w KorbielowieJest to także możliwość zapoznania się i skorzystania z atrakcyjnych pakietów jakie dla Państwa przygotowaliśmy.

Sam obiekt położony jest nad górskim strumieniem w otoczeniu  wzgórz  i  lasów. Goście korzystający z usług Hotelu FERO każdego ranka będzie budzić najświeższe górskie powietrze, wolne od smogu, który w ostatnich latach tak bardzo daje się we znaki osobom mieszkającym w dużych miastach.

To własnie położenie Hotel FERO spowodowało, że jest on uznawany za osoby do nas przybywające za bardzo dobrą bazę wypadową.

Przed „kampusem”, pomijając przestronny parking nasi goście mogą korzystać z obszernego patio znajdującego się nad cudownym strumieniem. Do dyspozycji osób do nas przyjeżdżających jest sala kominkowa, przestronna restauracja i System SPA.
Najmłodsi gości natomiast, będą mogli korzystać z pokoju zabaw dla dzieci, w którym znajduje się wiele gier i zabawek.

Warto również zaznaczyć, że we wszystkich domkach znajdą Państwo łazienkę, telewizor i telefon. Większość obiektów posiada także balkony.

 

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty noclegowej w Pałacu Janowice w Małopolsce.