Po udanym znalezieniu noclegu w Korbielowie wielu ludzi zadaje sobie pytanie wybierając się do Korbielów gdzie można zjeść. W tej pięknej miejscowości jest kilka miejsc, gdzie można dobrze zjeść. Najpopularniejsze karczmy to “Smrek” oraz “Pod Borami”. Znajdują się one w centralnej części Korbielowa. Jeżeli odwiedzamy Korbielów z dzieckiem to bardzo dobrym wyborem będzie restauracja “U Kuby”. Jest to miejsce bardzo dobrze przystosowane dla dzieci, a w ofercie posiadają także jedzenie, które zasmakuje zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Jedzenie na stoku narciarskim
Warto zauważyć, że liczbę karczmy możemy spotkać także przy stokach narciarskich. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ zaraz po tym jak zjedziemy ze stoku możemy zjeść coś pożywnego. Odwiedzając Korbielów z psem musimy mieć na uwadze, ze nie będziemy mogli wejść do każdego miejsca z naszym zwierzakiem.

Restauracje w Korbielowie ze zwierzętami
Są jednak karczmy, które są dobrze przystosowane pod zwierzęta i nie ma żadnego problemu, żeby tam wejść. Oczywiście istnieje także wiele budek z jedzeniem, które oferują jedzenie typu fast food. Możemy je zjeść wtedy, gdy nie mamy czasu na normalne jedzenie.